Cześć!

Jako 7 letnia dziewczynka pewnego dnia (pamiętam nawet ten dzień i moment, było upalne lato, a ja wracałam z bajorka za domem, ukrytego w tatarakach tak wielkich wówczas dla mnie, że widziałam tylko niebieskie niebo) postanowiłam wymyślić sobie marzenie do którego będę dążyła w przyszłości. Takie marzenie życia. Wtedy powiedziałam sobie, że kiedyś polecę sobie na wycieczkę do Nowego Jorku. Dla takiej małej osóbki ten pomysł wydawał się jak z kosmosu, wtedy jeszcze nie było wyszukiwarek tanich lotów, bookingu, airbnb, a ja nawet nie miałam komputera, czy telefonu, nie wspominając już o internecie.

Moje marzenie ziściło się 17 lat później i to w wersji PRO, bo zwiedziłam nie tylko Nowy Jork, a także Miami, Las Vegas, San Francisco i Los Angeles – i to wszystko według własnego planu, tak jak założyłam kilkanaście lat wcześniej.

W kolejnych postach przedstawię wszystkie etapy mojego American Dream.

Never Give Up! – pamiętajcie :)

Przed wylotem w podróż wszystkich gorąco zachęcam do rejestracji na stronie https://odyseusz.msz.gov.pl/ W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych za granicą, MSZ będzie mógł podjąć z Państwem kontakt, udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez właściwą placówkę dyplomatyczno-konsularną. System „Odyseusz” umożliwi również otrzymywanie powiadomień o zagrożeniach w kraju podróży oraz innych informacji konsularnych.

Kaja.

Mam dla Was kod rabatowy 60 zł na rezerwację w Booking.com, wystarczy zarejestrować się na stronie, kliknąć w poniższy link i zarezerwować pobyt w jednym z 856 000 hoteli na całym świecie

Kod rabatowy Booking.com

Mam dla Was kod rabatowy na Airbnb.com. Za zarejstrowanie się otrzymasz środki na podróże w kwocie 23 $

Kod rabatowy Airbnb