Cześć!

15 czerwca 2018 roku spełniłam swoje kolejne marzenie – skoczyłam ze spadochronu i to w Dubaju! Nigdy, przenigdy w najśmielszych snach nie sądziłam, że wykreślę ten punkt z mojej listy rzeczy które muszę zrobić w życiu.

Bilety na skok kupuje się online na stronie www.skydivedubai.ae, na konkretną godzinę. Mamy do wyboru dwie lokalizacje skoków „na palmę” lub na pustyni. Nie trudno się domyślić, że ja wybrałam tą pierwszą opcję.

Na miejscu należy się stawić 45 min przed rezerwacją.

Przed skokiem przechodzimy specjalne szkolenie z osobą, która będzie z nami skakać oraz nagrywana jest która konwersacja z kamerzystą, która potem zostanie wykorzystana w spersonalizowanym filmie. Film wliczony jest w cenę pakietu, otrzymujemy go max. 30 min po skoku.

Skok odbywa się z wysokości 4 km. Sam lot trwa ok 3-4 minuty. W trakcie opadania mamy możliwość sami sterować spadochronem.

Cena skoku to 2300zł (płacimy w dwóch ratach, pierwszy po zakupie, druga na miejscu.Przy każdej płatności zapłacicie ok. 60zł za przewalutowanie, płaciliśmy kartą VISA)

Czy Warto?

Określę to jednym słowem: ZDECYDOWANIE!

Był to jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu, który z pewnością zostanie ze mną na zawsze. Polecam każdemu. Jeśli wrócę do Dubaju z pewnością powtórzę to jeszcze raz!

Kaja.

Mam dla Was kod rabatowy na Airbnb.com. Za zarejstrowanie się otrzymasz środki na podróże w kwocie 23 $

Kod rabatowy Airbnb