Cześć!

Pod koniec lutego udaliśmy się na spontaniczny wypad 2-dniowy w polskie góry do Kotliny Kłodzkiej. Naszym celem był ośrodek narciarski Ski Arena w Zieleńcu. Ciekawostką jest, że panuje tam specyficzny mikroklimat (przypominający ten alpejski) który charakteryzuje się obfitymi opadami śniegu i gwarantuje doskonałe warunki do szusowania na białym puchu!

Zieleniec Ski Arena

Mamy tu do dyspozycji 22 trasy zjazdowe i 200km tras do uprawiania narciarstwa biegowego. Karnet jednodniowy (wraz z trasą nocną)kosztuje 105zł (normalny) i 85zł (ulgowy). My najczęściej jeździliśmy na wyciągu „Gryglówka” z uwagi na najkrótsze kolejki i dużo mniejsze zatłoczenie stoku w porównaniu z innymi. Wielka szkoda że kanapy nie były kryte ani ogrzewane, z pewnością gdyby nie ten fakt, spędzalibyśmy na stoku cały dzień :)

Nocleg

Miłym zaskoczeniem okazał się hotel w Polanicy

Zdrów. Niewątpliwie jest on jednym z moich ulubionych hoteli w jakich byłam ever! Mam na myśli Hotel Polanica Resort and Spa 3*. W Hotelu mamy do dyspozycji park wodny z basenami, strefę spa z saunami, masażami, zabiegami kosmetycznymi, halę sportową, siłownię, stację rowerową, sale konferencyjne, restauracje, bar, kręgielnię, klub taneczny, sale zabaw dla dzieci, animacje, i wiele innych atrakcji i wszystko w najwyższym standardzie.

Czy Wy też kochacie Polskie Góry? Gdzie najczęściej jeździcie na narty?

Kaja.

Mam dla Was kod rabatowy 60 zł na rezerwację w Booking.com, wystarczy zarejestrować się na stronie, kliknąć w poniższy link i zarezerwować pobyt w jednym z 856 000 hoteli na całym świecie

Kod rabatowy Booking.com